Про компанію

VAIT Agroparthers – офіційний дилер компанії Deutz-Fahr в Україні. В продуктовому портфелі компанії представлені трактори і комбайни Deutz-Fahr, жатки Olimac, передпосівна і грунтообробна техніка Bednar, Dondi, Hatzenbichler, Rabe, багатофункціональні сівалки суцільного і точного висіву Bednar і Sfoggia, міцні причіпні і самохідні обприскувачі Hardi.
На сьогодні VAIT Agroparthers активно укріплює свої позиції на ринку України. За 2017 рік були відкриті 4 філії компанії в областях: Київській, Полтавській, Вінницькій та Кіровоградській.
Компанія є офіційним дилером багатьох іноземних брендів, виробників сільськогосподарської техніки і здатна запропонувати широкий п продукції і запасних частин, необхідних протягом усього сільськогосподарського року, більш детально з асортиментом та послугами компанії Ви можете ознайомитись на офіційному сайті www.vait.co.ua.
Центральний офіс корпорації VAIT (VA Intertrading Aktiengesellschaft) розташований в м. Лінц, Австрія, і сама компанія є багатопрофільною. Наприклад, металургійний комбінат корпорації проводить роботи від обробки руди і до виробництва кузовних деталей для таких заводів як Bentley і Mercedes.
В Україні компанія VAIT Agropartners присутня вже більше 10 років в сегменті експорту зерна, і є одним з найбільших трейдерів, експортуючи щорічно близько 80 тис. тонн. Ще один напрямок в Україні — Запорізький трансформаторний завод, власником якого є концерн.
На ринок сільськогосподарської техніки України компанія офіційно вийшла 4 липня 2016 р проте в повну силу почала працювати з січня 2017 року.
Компанія активно інвестує гроші в сервіс і навчання фахівців. На сьогоднішній день сервісні автомобілі мають одну з кращих комплектацій, і здатні працювати досить довго, не повертаючись на базу, а укомплектовані склади запасних частин, вчасно та оперативно реагувати на потреби клієнтів.

Компанія «VAIT Agropartners» — офіційний дилер заводів Deutz-Fahr, Hardi, Bednar, Rabe, Sfoggia, Dondi, Regent, Hatzenbichler та Olimac в Україні.

Обслуговування

Ми здійснюємо високоякісне і оперативне сервісне обслуговування, постачання оригінальних запасних частин та продаж нової сільськогосподарської техніки.

Повноцінні представництва

На данний момент, наша компанія має повноцінні представництва в Києві, Вінниці, Кропивницькому та Полтаві.

Мобільна служба

Мобільна сервісна служба і постійна наявність запасних частин на складах, дозволяють нам здійснювати висококваліфіковане обслуговування техніки і в інших областях України.

Нашим Брендам

довіряють тисячі

VAITAGROPARTNERS © 2018 All Rights Reserved.