В Україні з’явився новий дилер тракторів і комбайнів Deutz-Fahr, а також цілого ряду причіпного обладнання — компанія VAIT Agropartners.

У товарному каталозі VAIT Agroparthers представлені трактори і комбайни Deutz-Fahr, жатки Olimac, передпосівна і грунтообробна техніка Bednar, Dondi, Hatzenbichler, Rabe, багатофункціональні сівалки суцільного і точного висіву Bednar і Sfoggia, міцні причіпні і самохідні обприскувачі Hardi.

Компанія є офіційним дилером цих брендів, в тому числі і на європейському ринку.

Центральний офіс корпорації VAIT (VA Intertrading Aktiengesellschaft) розташований в м Лінц, Австрія, і сама компанія є багатопрофільною. Наприклад, металургійний комбінат корпорації проводить роботи від обробки руди і до виробництва кузовних деталей для таких заводів як Bentley і Mercedes.

В Україні компанія VAIT Agropartners присутній вже більше 10 років в сегменті експорту зерна, і є одним з найбільших трейдерів, експортуючи щорічно близько 80 тис. Тонн. Ще один напрямок в Україні — Запорізький трансформаторний завод, власником якого є концерн.

На ринок сільськогосподарської техніки України компанія офіційно вийшла 4 липня 2016 р проте в повну силу почала працювати з січня 2017 го. Навесні 2017 на території Київської, Полтавської та Черкаської областей проводилися демо-тури трактора Deutz-Fahr Agrotron 9340 TTV і причіпного обладнання, зокрема, посівного комплексу Bednar Omega OO Ferti. А на виставці Агро-2017 відбулася перша масштабна демонстрація техніки компанії.

Як розповів кореспонденту AgroPravda.com генеральний директор української філії компанії VAIT Agropartners — VA Intertrading Ukraine Дмитро Гроза, незважаючи на те, що в повну силу роботи в напрямку техніки компанія запустила тільки з січня, вже вдалося досягти хороших відгуків від клієнтів з точки зору сервісу та обслуговування техніки. І за перші півроку вдалося реалізувати причіпне обладнання на суму близько 0,5 млн. Євро, а тракторів — на 300 тис. Євро.

Компанія активно інвестує гроші в сервіс і навчання фахівців. На сьогоднішній день сервісні автомобілі мають одну з кращих комплектацій, і здатні працювати досить довго, не повертаючись на базу.

У планах компанії — глобально збільшити відсоток техніки Deutz-Fahr на ринку України. На сьогоднішній день у VA Intertrading відкриті 3 філії: дилерський центр в Києві, в філіях в Полтаві та Вінниці найближчим часом буде відкрита майданчики техніки. У планах до кінця року відкрити ще кілька філій в південних областях, зокрема, в Одесі.

VAITAGROPARTNERS © 2018 All Rights Reserved.